سرزنش کردن در زندگی زناشویی
سرزنش کردن در زندگی زناشویی و رابطه اش با خیانت
بهمن ۲۶, ۱۳۹۶
کارگاه غلبه بر کمال گرایی
بهمن ۲۶, ۱۳۹۶

کارگاه اعتماد به نفس و خود آگاهی

عزت نفس برای بقاء و سلامت روانی انسان حیاتی است. عزت نفس یکی از ملزومات عاطفی زندگی است و بدون آن بسیاری از نیازهای اساسی برآورده نمی شود.
یکی از مهمترین عواملی که انسان را از سایر حیوانات متمایز می کند، آگاهی از خود است، یعنی توانایی تشکیل یک هویت و اختصاص دادن ارزشی به آن. عزت نفس بعد ارزیابانه خودپنداره-توصیف فرد از خود- است و اشاره به این دارد که چگونه خود را ارزشیابی می کنیم. برای انسان این امکان وجود دارد که رنگها، صداها، شکلها و احساسهای خاصی را دوست نداشته باشد اما اگر فرد بخشهایی از خودش را دوست نداشته باشد، ساختار روانی او به شدت آسیب می بیند.
این کارگاه به شما کمک می کند خود را بهتر بشناسید و با رشد و پرورش عزت نفس، از زندگی فردی و اجتماعی خود لذت و بهره بیشتر کسب کنید.

مدرس: مریم کشاورز
کارشناس ارشد روانشناسی

این کارگاه در 4 جلسه سه ساعته برگزار می شود و علاقمندان به شرکت در این دوره می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ و زمان برگزاری آن با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند:

34219821
09036411225

مطلب پیشنهادی  کارگاه ذهن آگاهی

4 دیدگاه ها

  1. ghoghnoos گفت:

    سلام و عرض خسته نباشید، کلاس خیلی خوبی بود و تازه متوجه شدم که چقدر اونچیزی که فکر می کردم در مورد اعتمادبنفس با تعریف علمی و روانشناسیش فرق داره، خیلی خوب بود تدریس خانم کشاورز و تمرینها و تکنیکها خیلی عالی و کاربردی بودن. تشکر.

  2. علیرضا گفت:

    من به این باور رسیدم که اگر بتونیم اعتماد به نفس داشته باشیم قهرمانی در ما طلوع میکنه….و امروز من قهرمان خودم هستم….

  3. کارگاه عالی بود تکنیکهای خیلی خوبی یاد گرفتم و شجاعتم بیشتر شد

  4. فرانک گفت:

    اولین کارگاهی بود ک شرکت کردم و عاشقشم.باعث شد خیلی چیزا درمورد خودم متوجه بشم تا قبل از اون بدون اینکه بدونم مثل ی جزیره ناشناخته بودم برا خودم اصلا انگارقهر بودم با خودم و این واقعا فاجعه بود.الان حس خیلی بهتری دارم .دارم خودمو پیدا میکنم یا بهتر بگم کشف میکنم.😆

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.